- Cijena Domet -
- soba -
- kupaonica -
- spavaća soba -
- Ponude po stranici
- kupaonica-
- spavaća soba-
35x Prebivati u hostelería bar en alquiler
Prebivati u hostelería bar en alquiler. Na reedb.com pronaći ćete veliki izbor Prebivati u hostelería bar en alquiler za iznajmljivanje ili kupnju.
- Dachgeschosswohnung in 16321 Bernau, An den Schäferpfühlen
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 43.00 m²
svojstvo 919.00 m²
1 soba
€ 102 00016321 Bernau kod Berlina
/NjemačkaPodudaranje:(100 %) - Exklusive Kapitalanlage in Bernau bei Berlin – Sanierungsobjekt in zentraler Lage
Apartmani Na prodaju
Stambeni prostor 45.00 m²
1 spavaća soba
1 kupaonica
€ 250 00016321 Bernau kod Berlina
/Njemačka - Ferienhaus in 16341 Panketal, Händelstr.
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
svojstvo 794.00 m²
€ 259 00016341 Panketal
/Njemačka - Doppelhaushälfte in 16552 Schildow, Viktoriastr.
Kuća Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 208.00 m²
svojstvo 577.00 m²
€ 678 00016552 Schildow
/NjemačkaPodudaranje:(83.2 %) - Lobetal: Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 47.00 m²
svojstvo 919.00 m²
1 soba
€ 113 00016321 Lobetal
/NjemačkaPodudaranje:(83.3 %) - Dachgeschosswohnung in 16321 Bernau, An den Schäferpfühlen
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 74.00 m²
svojstvo 889.00 m²
3 soba
€ 156 00016321 Lobetal
/NjemačkaPodudaranje:(83.3 %) - Erdgeschosswohnung in 16321 Bernau, An den Schäferpfühlen
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 36.00 m²
svojstvo 919.00 m²
1 soba
€ 93 00016321 Rüdnitz
/Njemačka - Dachgeschosswohnung in 16321 Bernau, An den Schäferpfühlen
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 36.00 m²
svojstvo 919.00 m²
1 soba
€ 91 00016321 Schönow
/NjemačkaPodudaranje:(63.1 %) - Erdgeschosswohnung in 16321 Bernau, An den Schäferpfühlen
Apartmani Aukcija: procjenjuje se, tržišna vrijednost
Stambeni prostor 61.00 m²
svojstvo 499.00 m²
2 soba
€ 143 00016321 Schönow
/NjemačkaPodudaranje:(63.1 %) - RENOVIERUNGSOBJEKT MIT POTENZIAL
Kuća Na prodaju
Stambeni prostor 162.00 m²
svojstvo 1336.00 m²
6 soba
€ 620 00016540 Stolpe
/NjemačkaPodudaranje:(60 %)
Distanz: Berlin Berlin (DE) ca. 26 kmVrt
35x Život Hostelería bar en alquiler. Nekretnine, kuće, stanovi i zemljišta , Bernau kod Berlina za kupnju i iznajmljivanje Nekretnine, kuće, stanovi i zemljišta hostelería bar en alquiler za kupnju i iznajmljivanje. Najpopularnije trenutne kuće, stanovi, poslovne nekretnine i parcele hostelería bar en alquiler mogu se naći na reedb.com.Tražite a Prebivati u hostelería bar en alquiler za iznajmljivanje ili kupnju? Na reedb.com pronaći ćete veliki izbor Prebivati u hostelería bar en alquiler za iznajmljivanje ili kupnju. Želite li iznajmiti ili prodati svoju svoju Prebivati u hostelería bar en alquiler? Svoju svoju Prebivati u hostelería bar en alquiler možete ponuditi za najam ili kupiti izravno na reedb.com.