www.reedb.com 0218 V 15.4.e   eiendomsmegling, næringseiendommer og boliger powered by reedb.com

Vakantiehuis***** in Manacor max. 14 Persons 

ID: BN1112924/565979

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain

Feriehus S'Estany d'en Mas  Spain
Finansiere
tilgjengelig etter avtale
Rom
soverom7
statister
Terrasseyes,terrasse
fasiliteter
yes,svømmebasseng Svømmebasseng
yes,Air-conditioning Air-conditioning
Beskrivelse

Welkom in deze <strong>uitzonderlijk luxe villa</strong> met <strong>privézwembad</strong>, gelegen aan de rand van <strong>Manacor</strong>. Het is ontworpen voor <strong>14 gasten</strong>.

Deze indrukwekkende <strong>finca</strong> biedt rust en ontspanning, omringd door uitgestrekte <strong>groene tuinen</strong>. Het indrukwekkende <strong>chloorzwembad</strong>, dat <strong>10 x 4 meter</strong> groot is en een diepte heeft van <strong>1,2 tot 1,8 meter</strong>, is perfect voor een verfrissende duik. Daarna kunt u ontspannen op een van de <strong>20 ligstoelen</strong> of <strong>Bali-bedden</strong>, terwijl u geniet van de serene natuurlijke omgeving. Als u zich snel wilt afkoelen, kunt u onder de <strong>buitendouche</strong> staan voordat u weer in het water duikt.

De finca biedt <strong>volledige privacy</strong>, ook al bestaat het uit <strong>drie aparte huizen</strong>. Een pad leidt naar elk van de huizen, maar met meer dan <strong>20.000 m² grond</strong> blijft elk verblijf onafhankelijk en gescheiden van de andere, zodat uw persoonlijke ruimte gewaarborgd is. Na een heerlijk <strong>barbecue</strong> bereid op de veranda kunt u zich ontspannen en genieten van de rustige sfeer in volledige privacy.

stilling
#Mallorca #Llevant
Romantisch; Boerderijvakanties; In de natuur

Deze finca ligt op slechts <strong>3,5 km</strong> van <strong>Manacor</strong>, een charmant stadje waar je alles vindt wat je nodig hebt voor je verblijf, zoals bars, restaurants, winkels en nog veel meer. Ongeveer <strong>15 km</strong> verder kun je de prachtige stranden van <strong>Portocristo</strong>, <strong>Cala Magraner</strong> of <strong>Calas de Mallorca</strong> bezoeken, die perfect zijn voor een fantastische dag op het strand. Voor een rustig en authentiek bezoek kun je <strong>Portocolom</strong> of het <strong>Natuurpark Mondragó</strong> verkennen, beide zeker de moeite waard. En natuurlijk, vergeet niet de indrukwekkende <strong>Drachgrotten</strong> in <strong>Portocristo</strong> te bezoeken, een eeuwenoude en adembenemende natuurlijke wonder.

<strong>Afstanden</strong>

<ul><li>Strand: <strong>15 km</strong> - <strong>Porto Cristo</strong></li><li>Luchthaven: <strong>52,6 km</strong> - <strong>Son Sant Joan</strong></li><li>Golfbaan: <strong>20 km</strong> - <strong>Pula Golf</strong></li><li>Stad: <strong>4 km</strong> - <strong>Manacor</strong></li><li>Treinstation: <strong>4,4 km</strong> - <strong>Manacor</strong></li><li>Bushalte: <strong>3,4 km</strong> - <strong>Carrer de Conilles</strong></li><li>Veerboot: <strong>64 km</strong> - <strong>Haven van Palma</strong></li><li>Ziekenhuis: <strong>3,2 km</strong> - <strong>Ziekenhuis van Manacor</strong></li></ul>

** Other distances:
- Golf course: 20 km
- City: 4 km
- Beach: 15 km
- ATM / cash dispenser: 5 km
Avstand
Strand15 km
divisjon
Surface area: 511m2
fittings

Dit ruime huis is verdeeld over <strong>2 verdiepingen</strong>, met een grote <strong>open ruimte</strong> die de keuken, eet- en woonkamer met <strong>airconditioning</strong> naadloos combineert. De <strong>woonruimte</strong> is perfect om te ontspannen, met comfortabele banken waar u kunt rusten terwijl u <strong>satelliet-tv</strong> kijkt of uw favoriete <strong>dvd-films</strong> bekijkt. De <strong>keuken</strong> is volledig uitgerust met een elektrische oven, keramische kookplaat en alle benodigde keukengerei om uw beste gerechten te bereiden. De <strong>wasruimte</strong> is voorzien van een wasmachine, droger, strijkijzer en strijkplank. Een handige <strong>toiletruimte</strong> bevindt zich ook op de begane grond.

Het huis heeft in totaal <strong>7 slaapkamers</strong>, elk met twee <strong>eenpersoonsbedden</strong>, een kast, <strong>airconditioning</strong> en toegang tot de <strong>tuin</strong> of een <strong>terras</strong>. Op de begane grond bevinden zich <strong>3 slaapkamers</strong>, elk met een <strong>en-suite badkamer</strong> – een met een douche en de andere met een <strong>jacuzzi</strong> en een aparte douche. De overige <strong>4 slaapkamers</strong> bevinden zich op de eerste verdieping, elk met een eigen <strong>en-suite badkamer</strong> en douche. Voor gezinnen die met een baby reizen, is er ruimte voor een <strong>wiege</strong> en <strong>hoge stoel</strong>. Het huis is ook uitgerust met <strong>olie centrale verwarming</strong> om comfort te bieden in de wintermaanden.



Surface area: 511

Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplaying
Bruk
Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplaying
annet
<ul><li>Huisdieren zijn welkom.</li><li>Het houden van evenementen is verboden.</li><li>Er is buiten parkeergelegenheid voor 4 auto's.</li><li>De <strong>Ecotasa</strong> (toeristenbelasting) moet bij het inchecken contant ter plaatse worden betaald. Het bedrag varieert tussen 0,55€/nacht per gast in het laagseizoen en 2,2€/nacht per gast in het hoogseizoen. De belasting wordt vanaf de 9e dag van uw verblijf met de helft verlaagd. Alle gasten moeten de Ecotasa betalen, behalve kinderen onder de 16 jaar.</li><li>Het bedrag van de borg dient bij aankomst aan de eigenaar te worden betaald.</li></ul>